Inga Löfqvist, pastell, signerad, 71x88 cm
33663
Slutpris120 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Fritz Holmer, olja på duk, signerad, 75x89 cm
33664
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Folke Sinclair, olja på duk, signerad, 95x90 cm
33665
Slutpris250 SEK
Värdering600 - 800 SEK
Väskor, 3 st, Fjällräven, G-1000
33658
Slutpris1 400 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Omega, Officer, rostfritt stål, 40-tal
33662
Slutpris2 700 SEK
Värdering2 000 - 2 500 SEK
Folke Sinclair, olja på pannå, signerad, 46x42 cm
33666
Slutpris140 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Bertil Gadö, olja på pannå, signerad, 64x39 cm
33667
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Bertil Gadö, olja på pannå, signerad, 48x33 cm
33669
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Arne Aspelin, olja på duk, signerad, 78x94 cm
33670
Slutpris100 SEK
Värdering600 - 800 SEK
Bertil Gadö, olja på pannå, signerad, 44x31 cm
33668
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Herman Österlund, olja på duk, signerad, 74x58 cm
33672
Slutpris140 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK
Fritz Holmer, olja på duk, signerad, 64x73 cm
33673
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Axel Kleimer, olja på duk, signerad, 68x57 cm
33674
Slutpris140 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Hans Larsson, olja på pannå, signerad, 59x68 cm
33671
Slutpris2 900 SEK
Värdering1 600 - 1 800 SEK
Karin Ossborn, olja på pannå, signerad, 44x54 cm
33675
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Folke Sinclair, olja på duk, signerad, 52x55 cm
33676
Slutpris120 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 65x55 cm
33679
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Erik Jönsson, olja på pannå, signerad, 45x53 cm
33680
Slutpris350 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Folke Sinclair, olja på duk, signerad, 53x55 cm
33677
Slutpris1 700 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Anders Olsson, olja på pannå, signerad, 68x60 cm
33681
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Viggo Djurberg, olja på pannå, signerad, 67x90cm
33678
Slutpris950 SEK
Värdering600 - 800 SEK
Fritz Holmer, olja på duk, signerad, 80x70 cm
33683
Slutpris200 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Frans Berg, olja på duk, signerad, 76x88 cm
33684
Slutpris400 SEK
Värdering600 - 800 SEK
Bertil Gadö, olja på duk, signerad, 50x40 cm
33685
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Fritz Kärfve, olja på duk, signerad, 109x89 cm
33682
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
Bertil Andersson, pastell, signerad, 52x65 cm
33686
Slutpris120 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Bertil Andersson, pastell, signerad, 70x53 cm
33687
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Hanna Brundin, olja på pannå, signerad, 36x31 cm
33688
Slutpris500 SEK
Värdering250 - 300 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 32x42 cm
33689
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Charlotte Gustafson, olja på duk, signerad, 39x45 cm
33690
Slutpris250 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Fritz Jakobsson, blandteknik, signerad, 63x63 cm
33691
SlutprisInga bud
Värdering400 - 600 SEK
Attilio Mangini, olja på duk, signerad, 43x38 cm
33692
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Änglar, 5 st, Royal Copenhagen, höjd ca 9,5 cm
33693
Slutpris250 SEK
Värdering250 - 300 SEK
Göran Wärff, figuriner, 12 st, "Familjen", Kosta
33694
Slutpris500 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Glas, 3 delar, bl a Finn Cristall, högsta 22 cm
33695
Slutpris160 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Bordsspegel, mässing, höjd 36 cm
33696
Slutpris120 SEK
Värdering250 - 300 SEK
Leo Sjöblom, olja på duk, signerad, 60x30 cm
33698
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Mormorsur, med ställ, höjd 13 cm
33699
Slutpris450 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Penselställ, täljsten, Kina, höjd 16 cm
33701
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
33702
Slutpris350 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Kees Bastiaans, olja på pannå, signerad, 64x56 cm
33703
Slutpris100 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Gunghäst, äldre, höjd 82 cm
33700
Gunghäst, äldre, höjd 82 cm
Slutpris250 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 56x52 cm
33704
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Oidentifierad konstnär, teckning, signerad, 41x68 cm
33705
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Ljusstakar, ett par och bricka, mässing
33707
Slutpris300 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Kaffeservis, 39 delar, "Musselmalet", helblond, Royal Copenhagen
33708
Slutpris5 100 SEK
Värdering3 500 - 3 700 SEK
Åke Thornblad, figurin, ripa, Höganäs, höjd 9 cm
33710
Slutpris100 SEK
Värdering150 - 200 SEK
Gunnar Cyrén, skål, "Sofiero", Orrefors, höjd 11 cm
33711
Slutpris120 SEK
Värdering300 - 400 SEK