33667 Bertil Gadö, olja på pannå, signerad, 64x39 cm
Bertil Gadö, olja på pannå, strandmotiv med bodar, signerad, mått med ram ca 64 x 39 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |