Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 68x58 cm
33301
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Vaser, 2 st, Åseda, Studio Åhus
33161
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 71x62 cm
33307
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Fredrik Rohde, litografi, signerad, 39x34 cm
33326
SlutprisInga bud
Värdering200 - 250 SEK
Victor Weinrich, akvarell, signerad, 47x54 cm
33325
SlutprisInga bud
Värdering250 - 300 SEK
Tage Rudolf Ahlm, olja på duk, signerad, 60 x 70 cm
33308
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Vattenpipa, mässing/trä, 1900-tal, höjd 104 cm
33330
SlutprisInga bud
Värdering250 - 300 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 49x39 cm
33328
SlutprisInga bud
Värdering200 - 250 SEK
Soffbord, art deco, bonad björk, Ø 90 cm
33199
Slutpris100 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 83x62 cm
33361
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Bogdan Raszynski, akvareller, 2 st, signerad, 37x30 cm
33327
SlutprisInga bud
Värdering200 - 250 SEK
Äldre tomte, papier maché, höjd 33 cm
33240
Slutpris180 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
Figuriner, miniatyrskor, 26 st, porslin, högsta 24 cm
33369
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Gustav Klimt, efter, canvastryck, IKEA, 140x56 cm
32963
Slutpris120 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 65x54 cm
33305
Slutpris250 SEK
Värdering300 - 400 SEK