33671 Hans Larsson, olja på pannå, signerad, 59x68 cm
Hans Larsson, olja på pannå, blomsterstilleben med solrosor, signerad, mått med ram ca 59 x 68 cm
Värdering | 1 600 - 1 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |
*Följerätt tillkommer |