33663 Inga Löfqvist, pastell, signerad, 71x88 cm
Inga Löfqvist, pastell, blomsterstilleben, signerad, daterad -46, mått med ram ca 71 x 88 cm
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |