33688 Hanna Brundin, olja på pannå, signerad, 36x31 cm
Hanna Brundin, olja på pannå, "Frukter", monogramsignerad HB, mått med ram ca 36 x 31 cm
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |