Starts: 21 Jul 2024 19:00Ends from: 4 Aug 2024 17:00

Closed
Inga Löfqvist, pastell, signerad, 71x88 cm
33663
Final bid120 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Fritz Holmer, olja på duk, signerad, 75x89 cm
33664
Est300 - 400 SEK
Closed
Folke Sinclair, olja på duk, signerad, 95x90 cm
33665
Final bid250 SEK
Est600 - 800 SEK
Closed
Väskor, 3 st, Fjällräven, G-1000
33658
Final bid1,400 SEK
Est400 - 500 SEK
Closed
Omega, Officer, rostfritt stål, 40-tal
33662
Final bid2,700 SEK
Est2,000 - 2,500 SEK
Closed
Folke Sinclair, olja på pannå, signerad, 46x42 cm
33666
Final bid140 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Bertil Gadö, olja på pannå, signerad, 64x39 cm
33667
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Bertil Gadö, olja på pannå, signerad, 48x33 cm
33669
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Arne Aspelin, olja på duk, signerad, 78x94 cm
33670
Final bid100 SEK
Est600 - 800 SEK
Closed
Bertil Gadö, olja på pannå, signerad, 44x31 cm
33668
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Herman Österlund, olja på duk, signerad, 74x58 cm
33672
Final bid140 SEK
Est800 - 1,000 SEK
Closed
Fritz Holmer, olja på duk, signerad, 64x73 cm
33673
Est300 - 400 SEK
Closed
Axel Kleimer, olja på duk, signerad, 68x57 cm
33674
Final bid140 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Hans Larsson, olja på pannå, signerad, 59x68 cm
33671
Final bid2,900 SEK
Est1,600 - 1,800 SEK
Closed
Karin Ossborn, olja på pannå, signerad, 44x54 cm
33675
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Folke Sinclair, olja på duk, signerad, 52x55 cm
33676
Final bid120 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 65x55 cm
33679
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Erik Jönsson, olja på pannå, signerad, 45x53 cm
33680
Final bid350 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Folke Sinclair, olja på duk, signerad, 53x55 cm
33677
Final bid1,700 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Anders Olsson, olja på pannå, signerad, 68x60 cm
33681
Est400 - 500 SEK
Closed
Viggo Djurberg, olja på pannå, signerad, 67x90cm
33678
Final bid950 SEK
Est600 - 800 SEK
Closed
Fritz Holmer, olja på duk, signerad, 80x70 cm
33683
Final bid200 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Frans Berg, olja på duk, signerad, 76x88 cm
33684
Final bid400 SEK
Est600 - 800 SEK
Closed
Bertil Gadö, olja på duk, signerad, 50x40 cm
33685
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Fritz Kärfve, olja på duk, signerad, 109x89 cm
33682
Final bid1,500 SEK
Est1,500 - 2,000 SEK
Closed
Bertil Andersson, pastell, signerad, 52x65 cm
33686
Final bid120 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Bertil Andersson, pastell, signerad, 70x53 cm
33687
Est300 - 400 SEK
Closed
Hanna Brundin, olja på pannå, signerad, 36x31 cm
33688
Final bid500 SEK
Est250 - 300 SEK
Closed
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 32x42 cm
33689
Final bid100 SEK
Est200 - 300 SEK
Closed
Charlotte Gustafson, olja på duk, signerad, 39x45 cm
33690
Final bid250 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Fritz Jakobsson, blandteknik, signerad, 63x63 cm
33691
Est400 - 600 SEK
Closed
Attilio Mangini, olja på duk, signerad, 43x38 cm
33692
Final bid400 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Änglar, 5 st, Royal Copenhagen, höjd ca 9,5 cm
33693
Final bid250 SEK
Est250 - 300 SEK
Closed
Göran Wärff, figuriner, 12 st, "Familjen", Kosta
33694
Final bid500 SEK
Est400 - 500 SEK
Closed
Glas, 3 delar, bl a Finn Cristall, högsta 22 cm
33695
Final bid160 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Bordsspegel, mässing, höjd 36 cm
33696
Final bid120 SEK
Est250 - 300 SEK
Closed
Leo Sjöblom, olja på duk, signerad, 60x30 cm
33698
Est200 - 300 SEK
Closed
Mormorsur, med ställ, höjd 13 cm
33699
Final bid450 SEK
Est200 - 300 SEK
Closed
Penselställ, täljsten, Kina, höjd 16 cm
33701
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
33702
Final bid350 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Kees Bastiaans, olja på pannå, signerad, 64x56 cm
33703
Final bid100 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Gunghäst, äldre, höjd 82 cm
33700
Gunghäst, äldre, höjd 82 cm
Final bid250 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 56x52 cm
33704
Est300 - 400 SEK
Closed
Oidentifierad konstnär, teckning, signerad, 41x68 cm
33705
Est300 - 400 SEK
Closed
Ljusstakar, ett par och bricka, mässing
33707
Final bid300 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Kaffeservis, 39 delar, "Musselmalet", helblond, Royal Copenhagen
33708
Final bid5,100 SEK
Est3,500 - 3,700 SEK
Closed
Åke Thornblad, figurin, ripa, Höganäs, höjd 9 cm
33710
Final bid100 SEK
Est150 - 200 SEK
Closed
Gunnar Cyrén, skål, "Sofiero", Orrefors, höjd 11 cm
33711
Final bid120 SEK
Est300 - 400 SEK