33684 Frans Berg, olja på duk, signerad, 76x88 cm
Frans Berg, olja på duk, blomsterstilleben, signerad, mått med ram ca 76 x 88 cm
- Condition:Ram med skada
Estimate | 600 - 800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |