Gunnar Brusewitz, litografi, EA, signerad, 67x52 cm
33514
Slutpris100 SEK
Värdering250 - 300 SEK
Åsa Maria Bengtsson, monotypi, signerad, 67x82 cm
33530
Slutpris100 SEK
Värdering250 - 300 SEK
Anna Kristensen, litografi, 3/150, signerad, 53x44 cm
33531
SlutprisInga bud
Värdering200 - 250 SEK
Alexius Huber, offsettryck, signerad, 33x42 cm
33532
SlutprisInga bud
Värdering200 - 250 SEK
Carin Backmark, litografi, 123/220, signerad, 37,5x34,5 cm
33533
Slutpris250 SEK
Värdering250 - 300 SEK
Tage E Nilsson, litografi, 351/360, signerad, 42x39 cm
33534
SlutprisInga bud
Värdering150 - 200 SEK
Oidentifierad konstnär, handtryck, 16/60, signerad, 68x83 cm
33535
SlutprisInga bud
Värdering250 - 300 SEK
Richard Ingelsson, teckning, signerad, 46x36 cm
33543
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Jaume Rocamora, blandteknik, signerad, 53x67 cm
33544
Slutpris100 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Carlos Trillo, blandteknik, signerad, 33x42 cm
33545
SlutprisInga bud
Värdering1 000 - 1 200 SEK
Elvin Larsson, pastell, signerad, 54x44 cm
33546
SlutprisInga bud
Värdering250 - 300 SEK
Eddie Valenta, akvarell, signerad, 50x46 cm
33551
Slutpris140 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Helge Rydberg, olja på pannå, signerad, 38x33 cm
33548
Slutpris700 SEK
Värdering250 - 300 SEK
Fredrik Rohde, blandteknik, signerad, 22x27 cm
33552
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Thormod Larsen, gravyr, EA, signerad, 34x43 cm
33553
SlutprisInga bud
Värdering200 - 250 SEK
Leif Forkner, olja på pannå, signerad, 33x28 cm
33554
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 250 SEK
Birgitta Lundberg-Söderström, etsning, 27/200, signerad, 30x40 cm
33555
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 250 SEK
Äldre karta, Danmark/Skåne, 40x33 cm
33556
Slutpris100 SEK
Värdering150 - 200 SEK
Anders Nilsson, teckning föreställande Albert Krüger, signerad, 24x30 cm
33557
SlutprisInga bud
Värdering150 - 200 SEK
Jonas Åkesson, teckning, signerad, 29,5x36,5 cm
33558
SlutprisInga bud
Värdering250 - 300 SEK
Sven Nilsson, olja på duk, signerad, 32x42 cm
33547
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
Yngve Berg, träsnitt, 11/100, signerad, 38x46 cm
33559
SlutprisInga bud
Värdering200 - 250 SEK
Teckningar, porträtt, signerade, 41x38 cm
33560
Slutpris100 SEK
Värdering250 - 300 SEK
Axel Tallberg, etsning, signerad, 55x70 cm
33562
SlutprisInga bud
Värdering200 - 250 SEK
Marc Chagall, (e.), affisch, 55x70 cm
33563
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 250 SEK
33564
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 250 SEK
Bruno Fagerlund, olja på duk, signerad, 62x47 cm
33565
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Eyvind Olesen, olja på pannå, signerad, 57x67 cm
33567
Slutpris140 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Asta Rossing, pastell, signerad, 53x38 cm
33569
SlutprisInga bud
Värdering200 - 250 SEK
Piastra Oreste, tempera på duk, signerad, 61x52 cm
33566
Slutpris100 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Anders A. Jönsson, olja på pannå, signerad, 59x51 cm
33568
Slutpris500 SEK
Värdering1 200 - 1 500 SEK
Väggbonad, efter MP Stadig, Jobs Handtryck, 120x106 cm
33573
Slutpris100 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Bert Johnny Nilsson, litografi, 215/250, signerad, 76x102 cm
33574
Slutpris100 SEK
Värdering250 - 300 SEK
Lena Ulvsbäck, tillskriven, blandteknik, 68x64 cm
33575
Slutpris100 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Jörgen Bille, olja på duk, signerad, 71x80 cm
33576
Slutpris140 SEK
Värdering200 - 250 SEK
Henny Österlin, skulptur, trä, signerad, höjd 58 cm
33577
Slutpris350 SEK
Värdering600 - 800 SEK
Eddie Valenta, olja på duk, signerad, 48,5x41 cm
33620
Slutpris400 SEK
Värdering250 - 300 SEK
Pablo Picasso, (e.), tryck, "Picador", 41,5x36,5 cm
33622
SlutprisInga bud
Värdering250 - 300 SEK
33623
SlutprisInga bud
Värdering250 - 300 SEK
Pablo Picasso, (e.), tryck, "Kvinde ved vinduet", 41,5x36,5 cm
33624
SlutprisInga bud
Värdering250 - 300 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 33x39 cm
33621
Slutpris800 SEK
Värdering200 - 250 SEK
Pablo Picasso, (e.), tryck, "Sovende og Picador med guitar", 41,5x36,5 cm
33625
SlutprisInga bud
Värdering250 - 300 SEK
Oidentifierad konstnär, akryl på pannå, signerad, 113x139 cm
33626
SlutprisInga bud
Värdering600 - 800 SEK
Ángela Merayo, akvarell, signerad, 47x55 cm
33631
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Viktor Rasmussen, olja på duk, signerad, 61x53 cm
33635
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Oidentifierad konstnär, porträtt, signerad, 33x39 cm
33636
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Sten Lundmark, olja på duk, signerad, 147x92 cm
33637
Slutpris100 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK
Viktor Rasmussen, olja på duk, signerad, 53x61 cm
33638
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK