33574 Bert Johnny Nilsson, litografi, 215/250, signerad, 76x102 cm
Bert Johnny Nilsson, färglitografi, numrerad 215/250, signerad, mått med ram ca 76 x 102 cm
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |