33547 Sven Nilsson, olja på duk, signerad, 32x42 cm
Sven Nilsson, olja på duk, á tergo titulerad "Vinterskog", signerad, mått med ram ca 32 x 42 cm
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |