Starts: 28 Apr 2024 19:00Ends from: 12 May 2024 17:00

Karljohans Utvalda (12/5)

Karljohans Utvalda (12/5)
Closed
Taburett, 18/1900-tal, bredd 62 cm
31668
Final bid250 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Serveringsvagn, metall/trä, 80/90-tal, höjd 72 cm
31762
Final bid400 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Kasthylla, furu, 48x51 cm
31816
Kasthylla, furu, 48x51 cm
Final bid100 SEK
Est200 - 300 SEK
Closed
Telefonhylla, teak, stringmodell, 60-tal, bredd 40 cm
31817
Final bid300 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Skolbänk, äldre, furu, bredd 114 cm
31820
Est400 - 500 SEK
Closed
Stringhylla, 3 hyllplan, mahogny, bredd 100 cm
31818
Final bid300 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Stringhylla, teak, 3 hyllplan, bredd 77 cm
31819
Final bid500 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Soffbord, mahogny, 60-tal, längd 89 cm
31913
Final bid160 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
H.W. Klein, fåtöljer, ett par, "Silhouette", Bramin, Danmark
31914
Final bid1,300 SEK
Est1,500 - 2,000 SEK
Closed
Papperskorg, Servex, höjd 48 cm
31911
Final bid450 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Pottskåp, nyrenässans, furu, 18/1900-tal
31962
Final bid250 SEK
Est400 - 500 SEK
Closed
Byrå, ek, 3 lådor, 18/1900-tal
32085
Final bid650 SEK
Est600 - 800 SEK
Closed
Serveringsvagn, teak, 1900-talets mitt, längd 61 cm
32160
Final bid180 SEK
Est600 - 800 SEK
Closed
Tandläkarpall, metall, 1900-talets mitt
32161
Final bid400 SEK
Est400 - 500 SEK
Closed
Piet Hein och Bruno Mathsson, bord, längd 180 cm
32209
Final bid500 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
Closed
Paraplyställ, trä, 1900-tal, höjd 52 cm
32263
Final bid100 SEK
Est200 - 250 SEK
Closed
Piedestal, jugend, ek, skiva i koppar, höjd 60 cm
32264
Final bid300 SEK
Est200 - 250 SEK
Closed
Sidobord, string/teak, 50/60-tal
32266
Final bid350 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Stilbyrå, rokokostil, 1900-talets mitt
32269
Final bid180 SEK
Est400 - 500 SEK
Closed
Sekretär, alm, 1900-talets första hälft, bredd 90 cm
32278
Est500 - 600 SEK
Closed
Vitrinskåp, rokokostil, trä/glas, 1900-talets andra hälft, höjd 140 cm
32280
Final bid300 SEK
Est800 - 1,000 SEK
Closed
Skänk, alm, 1900-talets första hälft, bredd 100 cm
32279
Final bid700 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Galghållare, teak, Ycki, med 5 st galgar
32329
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Soffbord, furu 70/80-tal, längd 139 cm
31458
Est600 - 800 SEK
Closed
Soffbord, bok, 90x90 cm
31954
Soffbord, bok, 90x90 cm
Est300 - 400 SEK
Closed
Kamelsadel, trä/skinn, längd 60 cm
31980
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Matmöbel, 5 delar, 80-tal, Skaraborgs Möbelindustri
32010
Final bid100 SEK
Est400 - 500 SEK
Closed
Soffbord, furu, 70/80-tal, 74x74 cm
31459
Est400 - 500 SEK