32279 Skänk, alm, 1900-talets första hälft, bredd 100 cm
Skänk, almfanér, varav dörrar med rombdekor, ca 1940-tal, nyckel finns
Bredd 100 cm
Djup 35 cm
Höjd 100 cm
- Condition:Bruksslitage, mindre fanérskador, smuts, höger dörr något slagen i ovankant
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |