32266 Sidobord, string/teak, 50/60-tal
Sidobord, underrede i svartlackerad string, skiva i teakfanér, ca 1950/60-tal
Höjd 53 cm
Bredd 52 cm
Djup 31 cm
- Condition:Bruksslitage, skiva något torr och med mindre repor, smuts
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |