24285 Karott, nysilver, 1900-tal, CGH, 26x21 cm
Karott, nysilver, 1900-tal, CGH, mått ca 26 x 21 cm
- Skick:Bruksslitage, smärre repor
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |