Starts: 12 May 2024 19:00Ends from: 26 May 2024 17:00
Karljohans Utvalda (26/5)
- MirrorsClear filters
32177
Spegel, porslin, sannolikt Italien, 68x55 cm
Final bid200 SEK
Est500 - 600 SEK
32450
Spegellampetter, ett par, förgyllda, Claes Tengström
Final bid1,000 SEK
Est800 - 1,000 SEK
32579
Spegel, förgylld, tidigt 1900-tal, 52x49 cm
Final bid200 SEK
Est300 - 400 SEK
32580
Spegel, gustaviansk stil, J.A. Edenholm
Final bid350 SEK
Est600 - 800 SEK
32605
Spegel, Swedish Modern, mässing, 40/50-tal, sannolikt NK, 116x47 cm
Final bid5,600 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK