32580 Spegel, gustaviansk stil, J.A. Edenholm
Spegel, gustaviansk stil, förgylld med bladguld, fasettslipat glas, 1900-tal, J.A. Edenholm, mått ca 64 x 63 cm
Estimate | 600 - 800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |