33324 Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 69x60 cm
Oidentifierad konstnär, olja på duk, landskapsmotiv, signerad "A-W-K", daterad -68, mått med ram ca 69 x 60 cm
Värdering | 600 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |