33733 Birgitta Liljebladh, olja på duk, signerad, 63x65 cm
Birgitta Liljebladh, olja på duk, á tergo signerad "Skogsparti", signerad, daterad "Aug -67", mått med ram ca 63 x 65 cm
- Skick:Krackelyr
Värdering | 4 000 - 5 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
*Följerätt tillkommer |