33729 Ryno Frieberg, olja på duk, signerad, 49x41 cm
Ryno Frieberg, olja på duk, motiv med barn, signerad, daterad -52, mått med ram ca 49 x 41 cm
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |