33698 Leo Sjöblom, olja på duk, signerad, 60x30 cm
Leo Sjöblom, olja på duk, motiv från Simrishamn, signerad, mått ca 60 x 30 cm
- Skick:Ram saknas, färgsläpp
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |