33684 Frans Berg, olja på duk, signerad, 76x88 cm
Frans Berg, olja på duk, blomsterstilleben, signerad, mått med ram ca 76 x 88 cm
- Skick:Ram med skada
Värdering | 600 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |