33683 Fritz Holmer, olja på duk, signerad, 80x70 cm
Fritz Holmer, olja på duk, "Malmö Centralstation", signerad, mått med ram ca 80 x 70 cm
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |