33682 Fritz Kärfve, olja på duk, signerad, 109x89 cm
Fritz Kärfve, olja på duk, kustmotiv, signerad, daterad -45, mått med ram ca 109 x 89 cm
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |