33675 Karin Ossborn, olja på pannå, signerad, 44x54 cm
Karin Ossborn, olja på pannå, kustmotiv, signerad, daterad 1948, mått med ram ca 44 x 54 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |