33621 Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 33x39 cm
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, stadsmotiv med å, signerad, mått med ram ca 33 x 39 cm
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |