33620 Eddie Valenta, olja på duk, signerad, 48,5x41 cm
Eddie Valenta, olja på duk, Lundamotiv, signerad, 48,5x41 cm
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |