33577 Henny Österlin, skulptur, trä, signerad, höjd 58 cm
Henny Österlin, väggskulptur, trä bemålat i guldfärg, signerad, daterad 1996, höjd 58 cm
Värdering | 600 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |