33559 Yngve Berg, träsnitt, 11/100, signerad, 38x46 cm
Yngve Berg, träsnitt, "St Georgs Dag", numrerad 11/100, signerad, daterad 1972, mått med ram ca 38 x 46 cm
- Skick:Vågig passepartout
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |