33533 Carin Backmark, litografi, 123/220, signerad, 37,5x34,5 cm
Carin Backmark, litografi, "Vinterträd", numrerad 123/220, signerad, 37,5x34,5 cm
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |