28120 Oidentifierad konstnär, olja på duk, 18/1900-tal, 57x38 cm
Oidentifierad konstnär, olja på duk, motiv med ekor, 18/1900-tal, osignerad, mått med ram ca 57 x 38 cm
- Skick:Krackelyr, färgbortfall
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |