28422 Fredrik Rohde, litografi, motiv med ko, signerad, numrerad 91/250
Fredrik Rohde, litografi, motiv med ko, signerad, numrerad 91/250, mått 37x27 cm
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |