24456 Ettore Sottsass, skrivmaskin, "Valentine", Olivetti
Ettore Sottsass och Perry King, reseskrivmaskin, "Valentine", röd plast, ca 1960/70-tal, Olivetti
- Skick:Bruksslitage, skav
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |