24358 Thomas Frisk, litografi, signerad, numrerad 173/250
Thomas Frisk, litografi, signerad, numrerad 173/250, 60x53 cm med ram
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |