Piedestal, tidigt 1900-tal, höjd 60 cm
33541
Slutpris120 SEK
Värdering200 - 250 SEK
Soffbord, mässing/glas, 80-tal, 95x95 cm
33570
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Herrbetjänt, Fratelli Reguitti, Italien, höjd 105 cm
33628
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Gunghäst, bemålat trä, Leko, höjd 47 cm
33634
Slutpris120 SEK
Värdering250 - 300 SEK
Matbord, furu, 80-tal
33779
Matbord, furu, 80-tal
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Marit Stigsdotter, pall, "Sgabello", Stolab
33780
Slutpris500 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Brickbord, furu, höjd 76 cm
33781
Brickbord, furu, höjd 76 cm
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Sybord med innehåll, björk, 1900-talets första hälft
33782
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Brickbord, Ystad Metall, höjd 61 cm
33775
Slutpris1 700 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Sybord, mörkbetsat trä, höjd 72 cm
33784
Slutpris100 SEK
Värdering250 - 300 SEK
Trädgårdssoffa, teak, Jutlandia
33796
Slutpris500 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Skrivbord, valnöt, 1900-talets första hälft, bredd 125 cm
33797
Slutpris100 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Chiffonjé, ek, höjd 120 cm
33798
Chiffonjé, ek, höjd 120 cm
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Trädgårdsstolar, ett par, teak
33799
Slutpris180 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Solstol, trä/textil, 1900-talets mitt
338480
Slutpris140 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Gavlar till trädgårdssoffa, gjutjärn, 1900-tal
33847
Slutpris850 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Soffbord, art deco, bonad björk, Ø 90 cm
33199
Slutpris100 SEK
Värdering500 - 600 SEK