- Konst och grafikRensa filter
33324
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 69x60 cm
Slutpris100 SEK
Värdering600 - 800 SEK
33311
Helge Cardell, olja på duk, strandmotiv, signerad, 86x50 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
33301
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 68x58 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
33307
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 71x62 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
33326
Fredrik Rohde, litografi, signerad, 39x34 cm
SlutprisInga bud
Värdering200 - 250 SEK
33325
Victor Weinrich, akvarell, signerad, 47x54 cm
SlutprisInga bud
Värdering250 - 300 SEK
33308
Tage Rudolf Ahlm, olja på duk, signerad, 60 x 70 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
33328
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 49x39 cm
SlutprisInga bud
Värdering200 - 250 SEK
33361
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 83x62 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
33327
Bogdan Raszynski, akvareller, 2 st, signerad, 37x30 cm
SlutprisInga bud
Värdering200 - 250 SEK
32963
Gustav Klimt, efter, canvastryck, IKEA, 140x56 cm
Slutpris120 SEK
Värdering300 - 400 SEK
33305
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 65x54 cm
Slutpris250 SEK
Värdering300 - 400 SEK