33534 Tage E Nilsson, litografi, 351/360, signerad, 42x39 cm
Tage E Nilsson, färglitografi, numrerad 351/360, monogramsignerad TN, mått med ram ca 42 x 39 cm
Värdering | 150 - 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |