33672 Herman Österlund, olja på duk, signerad, 74x58 cm
Herman Österlund, olja på duk, kustmotiv, signerad, daterad -50, mått med ram ca 74 x 58 cm
- Skick:Obetydlig krackelyr
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |