33732 Gustav Arnolds, olja på pannå, signerad, 31,5x27,5 cm
Gustav Arnolds, olja på pannå, fruktstilleben, signerad, mått med ram ca 31,5 x 27,5 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |