33673 Fritz Holmer, olja på duk, signerad, 64x73 cm
Fritz Holmer, olja på duk, blomsterstilleben, signerad, mått med ram ca 64 x 73 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |