33666 Folke Sinclair, olja på pannå, signerad, 46x42 cm
Folke Sinclair, olja på pannå, gårdsmotiv, signerad, mått med ram ca 46 x 42 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |