33677 Folke Sinclair, olja på duk, signerad, 53x55 cm
Folke Sinclair, olja på duk, "På bordshörnet", signerad, daterad 1929, mått med ram ca 53 x 55 cm
- Skick:Skador på ram
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |