33565 Bruno Fagerlund, olja på duk, signerad, 62x47 cm
Bruno Fagerlund, olja på duk, á tergo titulerad "Kala Träd", signerad, daterad -74, mått med ram ca 62 x 47 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |