33555 Birgitta Lundberg-Söderström, etsning, 27/200, signerad, 30x40 cm
Birgitta Lundberg-Söderström, färgetsning, "Trädgård", numrerad 27/200, signerad, mått med ram ca 30 x 40 cm
- Skick:Blad med smärre fläckar, något gulnat
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |