33692 Attilio Mangini, olja på duk, signerad, 43x38 cm
Attilio Mangini, olja på duk, orange motiv med grön bakgrund, signerad, mått med ram ca 43 x 38 cm
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |