33681 Anders Olsson, olja på pannå, signerad, 68x60 cm
Anders Olsson, olja på pannå, stadsmotiv, signerad, mått med ram ca 68 x 60 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |