33568 Anders A. Jönsson, olja på pannå, signerad, 59x51 cm
Anders A. Jönsson, olja på pannå, motiv med träd och arbetare, signerad, mått med ram ca 59 x 51 cm
- Skick:Ram med skada, pannå endast fäst i ram med två tavelspik
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |