33530 Åsa Maria Bengtsson, monotypi, signerad, 67x82 cm
Åsa Maria Bengtsson, monotypi, "Ögonblicklig", signerad, daterad -87, mått med ram ca 67 x 82 cm
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |