33631 Ángela Merayo, akvarell, signerad, 47x55 cm
Ángela Merayo, akvarell på papper, figurkomposition, signerad, mått med ram ca 47 x 55 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |