Karljohans Utvalda (31/3)

Karljohans Utvalda (31/3)
Gillis Lundgren, stolar, ett par, "Öglan", Ikea_30476a_8dc4659311f159e_lg.jpeg
30476
Gillis Lundgren, stolar, ett par, "Öglan", Ikea
Slutpris400 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Blomsterlåda med spaljé, smide, höjd 90 cm_30477a_8dc4659853c59e7_lg.jpeg
30477
Blomsterlåda med spaljé, smide, höjd 90 cm
Slutpris200 SEK
Värdering600 - 800 SEK
Blomsterbord, jugend, trä, längd 85 cm_30479a_8dc468ff4f8bae1_lg.jpeg
30479
Blomsterbord, jugend, trä, längd 85 cm
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Stegpall, metall/trä, 1900-tal, höjd 61 cm_30480a_8dc4690f9459b1c_lg.jpeg
30480
Stegpall, metall/trä, 1900-tal, höjd 61 cm
Slutpris250 SEK
Värdering250 - 300 SEK
Trädgårdsbord, mindre, metall/betong, 41x41 cm_30482a_8dc4659fe05adbc_lg.jpeg
30482
Trädgårdsbord, mindre, metall/betong, 41x41 cm
Slutpris120 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Kista, mindre, trä/metall, 1800-tal, 41x26x27 cm_30483a_8dc440efda9b90b_lg.jpeg
30483
Kista, mindre, trä/metall, 1800-tal, 41x26x27 cm
Slutpris350 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Gungstol, barn, trä_30590a_8dc465b72402549_lg.jpeg
30590
Gungstol, barn, trä
Slutpris140 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Gunghäst, bemålat trä_30592a_8dc465b8ff57eda_lg.jpeg
30592
Gunghäst, bemålat trä
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Serveringsvagn, metall/glas, 70-tal_30481a_8dc46908c755c86_lg.jpeg
30481
Serveringsvagn, metall/glas, 70-tal
Slutpris1 700 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Barstolar, ett par, rotting_30720a_8dc46662ce0b6fc_lg.jpeg
30720
Barstolar, ett par, rotting
Slutpris140 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Svante Skogh, matmöbel, 11 delar, bredd 140 cm_30783a_8dc46709abf1021_lg.jpeg
30783
Svante Skogh, matmöbel, 11 delar, bredd 140 cm
Slutpris550 SEK
Värdering1 000 - 1 500 SEK
Svante Skogh, sideboard, "Vindö", bredd 150 cm_30784a_8dc4670b2c6d160_lg.jpeg
30784
Svante Skogh, sideboard, "Vindö", bredd 150 cm
Slutpris650 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
Vägghylla, för miniatyrer, glas/trä, 40x10x10 cm_30805a_8dc46ba7e4db2ba_lg.jpeg
30805
Vägghylla, för miniatyrer, glas/trä, 40x10x10 cm
Slutpris120 SEK
Värdering150 - 200 SEK
Gamingstol, Piranha Attack_31031a_8dc467a73aae375_lg.jpeg
31031
Gamingstol, Piranha Attack
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Skåp, valnöt, tidigt 1900-tal, höjd 101 cm_31051a_8dc467b302a0ffb_lg.jpeg
31051
Skåp, valnöt, tidigt 1900-tal, höjd 101 cm
Slutpris300 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Piedestaler, 3 st, trä, tidigt 1900-tal, höjd 112 cm och mindre_31052a_8dc468b58d7d7c2_lg.jpeg
31052
Piedestaler, 3 st, trä, tidigt 1900-tal, höjd 112 cm och mindre
Slutpris250 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Tidningsställ, mahogny/mässing, 1900-talets första hälft, höjd 114 cm_31054a_8dc467b9baa3d1f_lg.jpeg
31054
Tidningsställ, mahogny/mässing, 1900-talets första hälft, höjd 114 cm
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Sängbord, ett par, trä/metall, höjd 55 cm_31087a_lg.jpeg
30572
Sängbord, ett par, trä/metall, höjd 55 cm
Slutpris120 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Halvmånebord, ek, tvådelat, tidigt 1900-tal, Ø 110 cm_31057a_8dc467bff507f96_lg.jpeg
31057
Halvmånebord, ek, tvådelat, tidigt 1900-tal, Ø 110 cm
Slutpris850 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
Vitrinskåp, trä, 18/1900-tal, höjd 197 cm_31053a_8dc468b7d1e0648_lg.jpeg
31053
Vitrinskåp, trä, 18/1900-tal, höjd 197 cm
Slutpris2 700 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK
Matbord, massiv teak, 1900-talets första hälft, USA, längd 132-209 cm_31056a_8dc467bdbddd507_lg.jpeg
31056
Matbord, massiv teak, 1900-talets första hälft, USA, längd 132-209 cm
Slutpris1 900 SEK
Värdering1 000 - 1 500 SEK